Stropní podhledy

Stropní podhledy montáž

Minerální podhledy

Minerální podhledy Systém minerálních podhledů se skládá z nosného hliníkového rastru, který je zavěšen pod stávajícím stropem. Do něj se pak vkládají kazety různých tvarů a barev, které jsou vyráběné na bázi minerální vlny, jílu a škrobu v tloušťkách od 13 do 40 mm. Standardní rozměr desek pro minerální podhledy je 600x600 mm.

Minerální podhledy zvyšují požární odolnost budov, zlepšují tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Snadno se sníží výška stropu, zakryjí  technické vedení, osvětlení a ventilaci lze umístit na libovolné místo. Minerální podhledy lze vhodně použít i v kombinaci s rekonstrukcí prostor pomocí sádrokartonu.

Minerální podhledy se montují především v průmyslových, administrativních a zdravotnických budovách. Pro jejich odolnost vůči vlhkosti jsou vhodné taktéž do koupelen a kuchyní. Do učeben, konferenčních a podobných místností je možné zabudovat speciální ploché reproduktory, které se opticky neodlišují od ostatní plochy. Reprodukovaná hudba či mluvené slovo jsou rovnoměrně šířeny v celém prostoru ve vysoké kvalitě


Sádrokartonové stropní podhledy Casoprano:

Nový kazetový podhled od firmy RIGIPS uspokojí nejvyšší estetické nároky. Podhledy splňují veškeré nároky požadované pro kanceláře, školky a jesle, zdravotnická zařízení, prodejny, sály, haly, sportovní zařízení a prostory pro volný čas.Materiál je zařazen do do třídy hořlavosti A - nehořlavý. Z kazet je možno montovat konstrukce s požární odolností 30 minut.


Minerální stropní podhledy Amstrong, Thermatex

Další v pořadí prestižních stropních minerálních podhledů, určených k širokému použití.


Minerální stropní podhledy DONN:

Donn má vhodný podhledový systém jak pro prestižní administrativní a přijímací prostory, tak i pro běžné prostory a sportovní haly. Jednoduše si vyberete kombinaci vlastností, jako jsou protipožární, akustické parametry nebo parametry odolnosti proti vlhkosti. Druhy podhledových desek Novatone, Auratone, Firecode a Auratone regular, vyhovují požadavkům všech technických a stavebních předpisů.


Stropní podhledy - provádíme dodávku a montáž kazetových stropních podhledů.

Pomocí systémových profilů se vytvoří nosný rošt, zavěšený ke stropu speciálními závěsy. Do roštu se pak vkládají dekorativní stropní kazety. Tímto způsobem se docílí libovolné snížení stropu s dekorativním designem a vzniklou dutinu lze využít k vedení elektroinstalace, k montáži vzduchotechnického zařízení a vestavěné osvětlovací techniky.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Stropní podhledy)Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

Kontakt mapa

Tel: +420 604 606 991

Rychlý kontakt

Suchý Jiří
Liškova 62, 41201 Litoměřice
info@sadrokartony-suchy.cz
tel: +420 604 606 991

Suchá Jarmila
suchass@seznam.cz
tel: +420 736 103 656

© Všechna práva vyhrazena

Chabera - Tvorba stránek   Redakční systém: PS2

TOPlist